Інтелектуальні здобутки учнів Бахмацької громади

Дата: 07.07.2022 11:50

Управлінням освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації  підведено підсумки III (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із 18 навчальних предметів, який відбувся у січні-лютому 2022 року.

З  метою виявлення та розвитку обдарованих учнів і стимулювання творчого самовдосконалення здобувачів освіти було сформовано 40 команд від 57 територіальних громад та 3 окремих закладів. Інтелектуальні змагання проводились в очному режимі під час дії карантинних обмежень, тож безпосередню участь узяли 609 здобувачів освіти 7-11 класів у складі 23 команд, а саме: із 20 територіальних громад, Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради, Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради, приватного закладу освіти «МудрАнгелики».

За рішенням журі, переможцями олімпіад було визначено 290 (47,6 % від загальної кількості) учасників, які отримали 62 (21,4%) дипломи І ступеня, 85 (29,3 %) - II ступеня та 143 дипломи (49,3 %) - III ступеня. Першість у обласному етапі олімпіад здобула команда учнів закладів загальної середньої освіти із міста Чернігова, друге місце посіла команда міста Ніжина, третє – команда Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді,  четверте - команда здобувачів освіти Бахмацької міської територіальної громади.

Наші юні інтелектуали взяли участь у 13 обласних олімпіадах, продемонструвавши високий рівень теоретичної підготовки та сформованості практичних навичок: із 41 учасника 20 здобули дипломи переможців (І ступеня – 6, ІІ ступеня – 6, ІІІ ступеня – 8).

Слід відзначити високий рівень підготовки  здобувачів освіти Бахмацького ліцею №1, які отримали цьогоріч 14 дипломів і посіли ІІІ місце у рейтингу закладів-учасників олімпіад після Чернігівського та Ніжинського обласних педагогічних ліцеїв.  Зокрема, дипломантами  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад стали: Небеський Артем (8 кл.,  диплом І ст. олімпіади з української мови та літератури, уч. Іванько О.М.), Тертична Юлія (9 кл., диплом І ст. олімпіади з української мови та літератури, уч. Іванько О.М.), Тчаннікова Людмила  (10 кл., дипломи І ст. олімпіади з української мови та літератури, уч. Степаненко І.Ю.; ІІІ ст. - з історії, уч. Сорока Н.Ю.), Обушна Дарія (11 кл., дипломи ІІ ст. олімпіади з української мови та літератури, уч. Даниленко І.О., ІІ ст. - з технологій (трудового навчання), уч. Семенчук О.І.), Федько Анастасія (7 кл., диплом ІІ ст. олімпіади з математики, уч. Мальована Н.Ю.), Якименко Вікторія (9 кл., диплом ІІІ ст. олімпіади з правознавства, уч. Войтенко О.Г.), Іценко Варвара  (8 кл., диплом І ст. олімпіади з біології, уч. Сохранич Г.Б.), Шкребко Вікторія (10 кл., 2 дипломи ІІІ ст. олімпіади з біології та з екології, уч. Мартиненко І.Г.),  Федько Роман (9 кл., диплом ІІ ст. олімпіади з хімії, уч. Мартиненко І.Г.), Бадай Кіра (11 кл., диплом ІІІ ст. олімпіади з екології, уч. Мартиненко І.Г.), Якименко Вікторія (9 кл., диплом ІІ ст. олімпіади з технологій (трудового навчання), уч. Семенчук О.І.).

Гарні результати має і Бахмацький ЗЗСО І-ІІІ ст. №5, учні якого здобули 5 дипломів (з 10 учасників): Ведмідь Анастасія (10 кл., диплом ІІ ст. олімпіади з української мови та літератури, уч. Васильченко В.М.), Конюшенко Назар (8 кл.,  дипломи ІІ ст. олімпіади з інформатики, уч. Горбаченко О.М., ІІІ ст. - з математики, уч. Дідик Л.О.), Башук Дарина (10 кл., диплом І ст. олімпіади з правознавства, уч. Сидоренко С.М.), Ковальова Алла (11 кл., диплом І ст. олімпіади з правознавства, уч. Сидоренко С.М.). Належну сформованість предметних компетентностей продемонструвала й учениця 8 класу Халимонівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Халимон Тетяна, яка нагороджена дипломом ІІІ ст.  на олімпіаді з географії  (уч. Гурин С.М.).

Серед цьогорічних переможців олімпіад і їх наставників також є лідери: учні,  які вибороли дипломи переможців із декількох предметів – Тчаннікова Людмила, Обушна Дарія, Шкребко Вікторія, Конюшенко Назар,  та вчителі, які підготували декількох переможців: Мартиненко І.Г. (4 дипломанти), Іванько О.М. (2 дипломанти), Семенчук О.І. (2 дипломанти), Сидоренко С.М. (2 дипломанти).

Уже вкотре наполеглива праця учнів та педагогів Бахмаччини з розвитку інтелектуальних і творчих здібностей, формування мотивації до розвитку особистісного потенціалу увінчалася успіхом, підтвердивши високу  конкурентоспроможність нашої освітянської спільноти. Бажаємо всім причетним  наступних звершень!