«Початкова школа-2017»: новини зі шкіл: Кропивненський НВК

У Кропивненському НВК завершився тематичний тиждень «Початкова школа-2017», який  відбувся під гаслом «Ця чарівна книжкова країна». Діти знову і знову переконувались, що книга – надійний товариш, порадник, помічник, який завжди прийде на допомогу.

Всі учні активно взяли участь у виставці малюнків «Герої улюблених книжок», розглядали тематичні  та авторські виставки дитячої літератури. Про те, як потрібно поводитись з книгою, берегти її, продемонстрували третьокласники на «Святі книги». Діти активно допомагали Незнайку впізнати книжкових героїв, продовжити прислів’я, відгадати загадки.

В усіх класах протягом тижня працювала книжкова лікарня «Айболить».

Як правильно вибрати книгу для читання цікаво розповіла шкільний бібліотекар Євтушенко С. М. під час екскурсії до бібліотеки.

А найбільші емоції викликала зустріч з казкою. Інсценізація казок «Рукавичка» та «Котигорошко» не залишили байдужими ні акторів, ні глядачів.

Тематичний тиждень в школі минув, але залишились пізнавальні знання, позитивні емоції і повага та любов до книги.