На подвір`ї Бахмацького ЗЗСО І – ІІІ ст. № 2 нині лунає дитячий сміх.

Дата: 13.06.2019 12:17

Стомлена від навчання дітвора, не марнуючи часу, з головою занурилася в омріяний відпочинок. На подвір`ї Бахмацького ЗЗСО І – ІІІ ст. № 2 нині лунає дитячий сміх.

Для дітей проводяться розважальні ігротеки,конкурси, спортивні змагання, вікторини, квести. А саме «Чарівна україночка», «Пірати -джентельмени удачі», «Подорож найцікавішими місцями України», «Чарівний світ казок», «День підприємця» та інші. Діти відвідали пожежну частину, місцевий краєзнавчий музей, завітали до пекарні на екскурсію. Виховна робота пришкільного таборі «Веселка» організована так, щоб кожна дитина знайшла собі справу до душі, відчувала себе затишно, збагатилася духовно, загартувалася фізично, розвинула свій творчий потенціал. Завдяки гарній організації та злагодженій роботі вихователів табору час спливає непомітно, швидко й весело.