ІІ районні "ІГРИ ПАТРІОТІВ"

Дата: 06.12.2019 12:31

Напередодні Дня Збройних сил України та з метою сприяння розвитку інтелектуального потенціалу школярів, національно-патріотичного виховання підростаючого покоління відбулися ІІ районні «ІГРИ ПАТРІОТІВ».

Цьогоріч у заході узяли участь учні 7 навчальних закладів  району: Бахмацьких ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, № 4, № 5, гімназії, Бахмацького ЗЗСО № 2, Курінського НВК та Халимонівської ЗОШ І-ІІІ ст.

За умовами Гри часникам команд пропонувалося 2 конкурсних змагання. Перший конкурс - презентація, темою якого на 2019 рік став вислів відомого українського поета П. Тичини «Я єсть народ, якого Правди сила, ніким звойована ще не була…». Другий конкурс – інтелектуальне змагання «Інтелект – шоу», під час якого учасники повинні відповісти на 10 запитань зі шкільного курсу історії України: історія козацтва на національно-визвольних змагань українського народу XVІІ - XX ст.

Усі команди та учасники заходу продемонстрували високий рівень підготовки, творчий підхід до виступів, виконавську майстерність, сценічну культуру,  інтелектуальні здібності та таланти, артистизм та відповідність тематиці.

За результатами Гри І місце виборола Бахмацька ЗОШ № 1, ІІ-ІІІ місця розділили Бахмацька ЗОШ № 5 та Курінський НВК. ІV - здобув Бахмацький ЗЗСО № 2, V зайняла Бахмацька ЗОШ № 4, VІ - Бахмацька гімназія, VІІ - Халимонівська ЗОШ.