Обласний Чемпіонат з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!»

Дата: 30.10.2017 14:28

З метою популяризації інтелектуальних ігор як засобу виховання й організації дозвілля школярів, поглиблення знань у різних сферах науки, техніки й культури, підтримки обдарованої молоді 28 жовтня команда юних інтелектуалів «Шанс» Бахмацької гімназії у складі: одинадцятикласників Шекули Анастасії (капітан команди), Божка Іллі, Калєнченка Ярослава, Колесник Мирослави та десятикласниці Оніщенко Діани,  стала учасником обласного Чемпіонату з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!» серед школярів Чернігівської області.

Незмінними керівниками команди є Алла Клепач – педагог-організатор Бахмацької гімназії та Гурин Надія – учитель географії й природознавства даного навчального закладу. За результатами відбіркової гри, у якій узяли участь ще 3 команди Чернігівської області з Ріпкінського, Сосницького районів та Парафіївської ОТГ, команда „Шанс” достойно виборола почесне ІІ місце, продемонструвавши загальну ерудицію та глибокі знання в різних галузях. Запис гри проводився в приміщенні обласної телерадіокомпанії «Сівер-Центр» і незабаром буде транслюватися на Чернігівському телебаченні.