Конкурс патріотичної пісні "Всі ми діти твої, Україно!"

Дата: 26.03.2018 14:30

25 березня в Бахмацькому районному  будинку культури відбувся Конкурс, в якому взяло участь 23 заклади.

Про веселкове небо, щасливе дитинство своїх нащадків сьогодні мріє кожна українська родина.
Щоб все це було, нам необхідно бути єдиними у помислах і справах. Розбудовувати, звеличувати і прославляти свою країну, розвивати і захищати власні духовні символи: синьо-жовтий стяг схожий блакитні очі неба і стиглий лан пшениці золотої.
І рідну мову берегти нам треба, як найдорожчий скарб землі святої.
Патріотична українська пісня звучала на Майдані і звучить нині на Сході держави, де наші воїни боронять свою землю, бо рідна мова, то найсильніша зброя.

Свої вокальні здібності продемонстрували 36 солістів, 6 дуетів, 4 тріо, 1 квартет та 13 ансамблів.  Майстерним виконанням вразили присутніх наступні виконавці: Поліна Кукса та Анна Сітайло (учениці Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1), тріо у складі Анни Люткевич, Анни Шкавро та Юлії Шевченко (учениці Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 4), тріо „Джерело”, дует у складі Вікторії Зуй та Дар’ї Путрі, Діана Вайло ( учениці Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 5), Діана Оніщенко та Валерія Беззуб (учениці Бахмацької гімназії), Діана Моргун (учениця Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), Ольга Мельничук (учениця Курінського НВК), Вікторія Курлюк (учениця  Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст.), ансамбль "Сузір’я" ( Будинок дитячої та юнацької творчості) тощо. Переможці Конкурсу будуть нагороджені дипломами відділу освіти Бахмацької райдержадміністрації.

?????????»?????° ?????? Larisa  Jurba.