Заходи з національно-патріотичного виховання у Тиницькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 31.01.2018 14:46

У Тиницькій ЗОШ І-ІІІ ст. приділяється значна увага національно-патріотичному вихованню дітей та молоді. Нещодавно класний керівник 4 класу Лідія Гриценко провела відкриту виховну годину „Герої нашого села”.

На виховному заході були присутні учнівський і батьківський колективи, гості, адміністрація школи та односельці, учасники АТО: Віктор Логвиненко, Микола Савченко, Анатолій Цепух. Метою виховного заходу стало формування в учнів відчуття приналежності до України й усвідомлення себе українцем, виховання почуття патріотизму та особистої відповідальності за долю держави та українського народу, поваги до її захисників – учасників АТО. Педагог доводила, що всі повинні відповідати за долю нашої держави, що кожен українець повинен мати активну громадянську позицію щодо подій на сході України: „Наші односельці, які захищають Вітчизну – Герої. Вони мужні, сміливі, сильні. Хвала їм і слава!”.