Заходи з нагоди Дня Соборності України у Кропивненському НВК

Дата: 22.01.2018 16:51

Щорічно 22 січня українці відзначають День Соборності України. Це свято нагадує нам, що ми є незалежною та територіально єдиною державою. Століттями розірваний український народ визволився з неволі — Наддніпрянщина вийшла з Російської, а Західна Україна — з Австро-Угорської імперії — і воз'єднався на своїй землі в єдиній Українській державі.

З цієї нагоди у Кропивненському НВК було проведено  загальношкільний виховний захід «Моя єдина Україна», на який запросили сільського голову  Володимира Ткаченка. Розпочалося свято традиційно -  виконанням Державного Гімну.  Потім пролунало багато поезій та мелодій, а особливо вразила музична композиція  «З Україною в серці» у виконанні талановитих учнів закладу. Захід завершився флешмобом  «Рушник єдності», який символічно об’єднав весь учнівський та педагогічний колективи школи. Ми віримо в щасливе майбутнє держави та гідне життя її громадян.