Українські вечорниці у Варварівському НВК

Українські вечорниці — одна з найцікавіших народних традицій, які крізь віки дійшли до нас. Учні Варварівського НВК в день Святого Андрія  провели грандіозне календарно-обрядове дійство «Українські вечорниці». Вони  продемонстрували свою неперевершену акторську майстерність і бажання відроджувати й оберігати народні звичаї, творити добро і сіяти мудрість.

Як і годиться, прийняли вечорниці дбайлива господиня Настя Пушенко  та справжній український господар Вадим Хотін. Із дзвінкими та веселими піснями до них завітали парубки й дівчата. Бо які ж вечорниці без милої, веселої, дорогої нам із дитинства української народної пісні? Жарти й сміх переповнювали святкову залу школи.

Насамкінець вечорниць учасники заходу пригощали глядачів варениками  та узваром.