Відбулося розширене засідання колегії відділу освіти

Дата: 05.12.2017 16:22

29 листопада начальник відділу освіти Лариса Журба провела розширене засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації, в якому взяли участь директори закладів освіти, гімназії, БДЮТ, ДЮСШ, завідувачі закладів дошкільної освіти, працівники відділу освіти та районного методичного кабінету.

На Колегії було розглянуто наступні питання: про підсумки громадського огляду умов проживання, навчання, оздоровлення й працевлаштування дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування; про виконання інструкцій з обліку дітей шкільного віку; про проведення щорічного обліку дітей дошкільного віку у 2017 році.

Лариса Журба поінформувала присутніх про 4 проекти,  поданих до ДФРР, фінансування галузі освіти та надала пояснення щодо діяльності закладів освіти у зв’язку з прийняттям нового ЗУ «Про освіту».