Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Тиждень англійської мови у Красненському НВК

«Розважайся та відпочивай – разом з нами англійську вивчай!» - саме цей вислів став девізом тижня англійської мови в Красненському НВК, який пройшов з 18 по 22 грудня 2017 року. Різноманітна програма тижня захопила учнів у цікавий вир подорожей до англомовних країн, адже діти не тільки познайомились зі звичаями та традиціями країн, мову яких вивчають, а й дізналися багато цікавих фактів про Великобританію.

Конкурс малюнків «Я люблю англійську мову», різноманітні вікторини  та конкурси, а також квест для учнів 3 - 4 класів, які «паровозиком» мандрували від станції до станції та вирішували різноманітні завдання (лексичні, граматичні, творчі).

Хочеться відмітити конкурс стіннівок «Хто є хто» - учні принесли фото, де вони маленькі, а глядачам потрібно було відгадати хто ж є хто. Діти дуже творчо підійшли до даного завдання і результати не просто порадували, а навіть вразили всіх, хто переглядав творіння наших маленьких художників.

А завершився тиждень не менш грандіозно -  інсценізаціями  казок  «Колобок», «Лисичка та двоє котиків», «Ріпка», «Рукавичка», «Курочка Ряба», гумористичної сценки «Екзамен з англійської» англійською мовою, які підготувала і провела вчитель англійської мови Тетяна Коломієць. Приємно відмітити й те, що участь у інсценізації казок також взяли учителі англійської мови Тетяна Коломієць, Дарина Циганок, учитель географії Наталія Третяк.

На заключному святі учні, вихованці дошкільної групи, батьки та учителі  прослухали гімн Великобританії, а також підтримали дівчат із танцювального гуртка, які порадували своєю творчістю.

 Тиждень англійської мови не залишив нікого байдужим і заохотив не тільки дітей, а й їх батьків до вивчення іноземної мови.« повернутися до списку новин