Новини з пришкільних таборів відпочинку

Основним змістом виховної діяльності табору відпочинку «Веселка» Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 є забезпечення необхідних умов для змістовного відпочинку, організації дозвілля дітей і підлітків, формування здорового способу життя, творчого і духовного розвитку.

Щоденна робота табору розпочинається з ранкової лінійки, на якій вихованці табору ознайомлюються з планом роботи на день,  презентують свої загони, протягом дня є активними учасниками змагань, прогулянок, ігор та свят.

Життя у таборі є  насиченим різноманітними подіями.

Найцікавішими та незабутніми стали заходи: «Відкриття табірної зміни» з презентацією та концертною программою «Я, ти, він, вона – разом дружна ми сім`я», «День захисту дітей»,  святкова програма «Всі за мир у всьому світі», під час якої діти отримали масу позитивних емоцій та подарунків, «День іменинників» порадував концертом-вітанням «Хай щастить вам!», «День загадок і казок», який запам’ятався цікавими і нетрадиційними інсценізаціями відомих казок.