Конкурс знавців рідної мови

Дата: 27.11.2017 16:23

У листопаді відбувся   вже  ХVІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, метою якого є піднесення престижу українського слова серед учнівської молоді, виховання пошани до культури та духовних надбань нашого народу. У цьому масштабному й престижному мовному марафоні, започаткованому ще в 2000 році Лігою українських меценатів, за весь час його існування взяли участь більше 5 мільйонів школярів та студентів із 30 країн світу. Цьогоріч   учасниками І (шкільного) етапу, який стартував 9 листопада, у День української писемності, стали понад 1000 учнів закладів загальної середньої освіти району.

26 листопада  було проведено ІІ (районний) етап конкурсу, на який прибуло 140 учнів  із 28  закладів освіти Бахмаччини, для того щоб випробувати свої знання  рідної мови, долучитися до  когорти знавців українського слова - джерела нашої духовності та національної самобутності. Кожен учасник мав змогу через створення власного висловлювання на задану тему розкрити своє ставлення до рідного краю, мовних багатств та моральних чеснот українського народу.

Зведена таблиця результатів ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови  ім. П. Яцика

Журі 3-4 класів

Журі 5-11 класів