Впроваджуємо проект «Вчимося жити разом»

26 жовтня 2017 року на базі Бахмацької гімназії відбулася нарада-семінар вчителів основ здоров’я закладів освіти району з питань впровадження проекту «Вчимося жити разом».

Проект впроваджується за ініціативи Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Має на меті навчання дітей і підлітків життєвих навичок (психосоціальним компетентностям), які сприяють соціальній злагодженості, полегшенню адаптації до нових життєвих обставин, відновленню психологічної рівноваги, розбудові здорових стосунків тощо. Прикладом таких життєвих навичок є позитивна самооцінка, ефективне спілкування, співчуття, попередження та розв’язування конфліктів, протистояння негативним соціальним впливам, самоконтроль, керування стресами, мотивації успіху, аналіз проблем і прийняття виважених рішень, критичне і творче мислення, активна громадська позиція тощо.

Поширення проекту «Вчимося жити разом» на всі 26 заклади освіти  району здійснюється шляхом його інтеграції в програми основ здоров’я початкової школи, 5 – 9 класів, у виховній роботі в 10 - 11 класах.

Питання концептуальних та методологічних засад, організації та впровадження проекту «Вчимося жити разом»  в електронній презентації представила Людмила Іванько, методист райметодкабінету.

Учителі основ здоров’я Курінського НВК Валентина Лапа та Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Людмила Малецька проаналізували практичні матеріали  тренінгів за програмою проекту.

Тренінгові вправи з учасниками  на завершення наради-семінару провела Вікторія Парасочка, вчитель основ здоров я Бахмацького НВК.