НОВИНИ

НМТ-2023: Український центр підготував демонстраційні варіанти тестів з усіх предметів

До 3 травня 2023 року триватиме реєстрація учасників національного мультипредметного тесту. Український центр підготував демонстраційні варіанти тестів з усіх предметів. Ця інформація допоможе у виборі предмета додаткового блоку. Де можна скласти НМТ за кордоном, дивіться тут.

12:45 03.04.2023

21 КРАЇНА ПІДТВЕРДИЛА ПРОВЕДЕННЯ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ НМТ-2023

Упродовж останніх тижнів Міністерство освіти і науки України, а також Український центр оцінювання якості освіти і Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти активно комунікували з міністерствами освіти, представниками неурядових освітніх організацій інших держав, а також із посольствами України в них щодо можливостей провести НМТ за кордоном.

16:33 31.03.2023

Майбутнє Чернігівщини – талановиті діти (про перебіг ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад)

Важливою складовою комплексної програми пошуку, навчання, виховання інтелектуально обдарованих дітей та молоді є їх участь в учнівських олімпіадах із навчальних предметів.

10:26 31.03.2023

ВСТУП-2023: 10 КРОКІВ ДЛЯ ВСТУПУ ДО ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ У 2023 РОЦІ

Попри воєнний стан в Україні триває активна підготовка до вступної кампанії у 2023 році. Зокрема, зареєстровано Порядки прийому на навчання для здобуття фахової передвищої та вищої освіти, демонстраційні варіанти тестів уже із семи предметів НМТ доступні на сайті УЦОЯО, а реєстрація для участі у тестуванні розпочнеться 3 квітня. Для допомоги вступникам МОН підготувало головні кроки, які допоможуть стати студентом у 2023 році:

15:05 30.03.2023

Обміни молоддю України та Литви

Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Раду обмінів молоддю України та Литви, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2015 року № 1016, Міністерством молоді та спорту здійснюються обміни молоддю України та Литви.

16:22 29.03.2023

МОН СПІЛЬНО З ДСНС ПРЕЗЕНТУЄ УРОКИ З МІННОЇ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

З нагоди Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги із протимінної діяльності ЮНІСЕФ спільно із ДСНС за підтримки Міністерства освіти і науки підготували інтерактивні онлайн-уроки з мінної безпеки для школярів.

11:45 29.03.2023

ОНЛАЙН-ШКОЛА «SCHOOLTOGO» ОГОЛОШУЄ ПРО БЕЗКОШТОВНИЙ НАБІР НА НОВИЙ 2023/2024 н.р.

SchoolToGo – це онлайн-школа, яка пропонує учням 1-11 класів акредитоване онлайн-навчання відповідно до української шкільної програми. Заняття проходять на інтерактивній платформі «Teemea» з повним доступом до навчальних матеріалів, які створюють вчителі

11:03 29.03.2023