Відбулася Всеукраїнська учнівська online олімпіада «ІТ 2023»

Із метою виявлення та розвитку обдарованих учнів, стимулювання творчого самовдосконалення здобувачів освіти та підвищення інтересу до поглибленого вивчення інформатики авторський колектив розробників завдань Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій ініціював на громадських засадах проведення змагання для переможців ІІІ етапу олімпіади 2022/2023 навчального року.

09:03 02.05.2023

Гімназіада з легкої атлетики

22 квітня на стадіоні ДЮСШ Носівської міської ради відбувся обласний етап V літньої Гімназіади з легкої атлетики. Юнаки і дівчата змагалися за кращі результати у категоріях: біг на 100 м, 200 м, 400 м, 800 м, 1500 м, естафета серед дівчат та юнаків, стрибок у довжину, потрійний стрибок, штовхання ядра, метання спису, метання диска. В командному заліку команда Бахмацької територіальної громади зайняла п'яте місце. В особистому заліку чемпіоном області став Даніїл Будник - біг 1500м. Друге місце зайняв Володимир Тчанніков - біг 800 м. В естафеті на 100м, 200 м, 300 м, 400 м наші юнаки вибороли третє місце.

12:43 25.04.2023

МОН НАДАЄ РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО КОМЕНТАРІВ СТОСОВНО ПЕРЕХОДУ НА 12-РІЧНУ СИСТЕМУ ШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНИ

У зв'язку зі коментарями у соціальних мережах та зверненнями, що надходять до МОН стосовно теми про перехід на 12-річну систему шкільної освіти в Україні, інформуємо таке. Згідно із Законом України «Про освіту» перехід на 12-річну систему шкільної освіти має відбутися у 2027 році як частина реформи НУШ. Нині експерти тільки працюють над розробленням державного стандарту про профільну старшу школу. Цей документ визначатиме, яким буде навчання у старших класах.

15:04 24.04.2023

Сертифікація вчителів базового рівня освіти — 2023: добір експертів

З 24 квітня 2023 року Державна служба якості освіти України оголошує добір експертів для забезпечення третього етапу сертифікації педагогічних працівників — вчителів української мови і літератури та математики, які здійснюють реалізацію нового державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти.

14:37 24.04.2023

Відбувся ІV етап ХLІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

22-24 квітня 2023 року проходив ІV етап ХLІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, яка проводиться в змішаній (очній та дистанційній) формі.Команду від Чернігівської області представляють сім учнів 8-11 класів, а саме:

09:04 24.04.2023

Завершено ІV етап LVІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії!

20-22 квітня 2023 року проходив  ІV етап LVІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, яка проводиться в змішаній (очній та дистанційній) формі на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського та Приватного підприємства «Приватний заклад освіти «МудрАнгелики».Команду від Чернігівської області представляли:

09:15 23.04.2023

Вітаємо учасників ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів – хімії, біології, географії!

ІV етап LVІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії відбудеться в  змішаній (очній та дистанційній) формі (20 – 22 квітня 2023 року). Урочисте відкриття олімпіади 20 квітня 2023 року.

09:11 20.04.2023

Під церковні дзвони Бахмацька громада створила коло єднання напередодні свята Великодня

Великдень – це завжди про віру у перемогу добра над злом. Тож сьогодні у Бахмачі відбувся культурно-просвітницький захід «Великоднє коло», у ході якого діти разом зі своїми наставниками прикрасили інсталяцію класичними Великодніми символами, виконаними у різноманітних техніках: писанки, крашанки, декупаж, фетр, аплікація, що символізують нашу українську ідентичність. Звісно, над виробами натхненно працювали і діти, і батьки, і педагоги: розмальовували, розписували, майстрували, вишивали, творили.

17:18 11.04.2023

100 ПРИЧИН ПИШАТИСЯ, ЩО Я – УКРАЇНЕЦЬ!

Козаче, раді вітати тебе на проєкті "100 причин пишатися, що я – українець". Ми – дистанційна школа Unicorn School і на основі своєї платформи створили міні-гру, у яку зібрали купу різних та цікавих фактів про Україну.

14:10 10.04.2023