НОВИНИ

У обласному етапі «Cool Games» ІІ дивізіон учні Бахмацького ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 вибороли друге місце

В рамках реалізації Плану проведення спортивних та спортивно-масових заходів серед учнів та студентів на 2023-2024 навчальний рік «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України 16 жовтня 2023 року на базі Чернігівської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи провели обласний етап Всеукраїнського заходу серед школярів «Cool Games» ІІ дивізіон у віковій групі 2010-2012 року народження!

15:19 20.10.2023

Оголошено лідерів STEM-освіти

Цифровізація стає невід’ємною частиною системи освіти України. Змінюються підходи до викладання і освітнє середовище. В свою чергу, розвиток STEM-освіти неможливий без планомірної організації освітнього STEM-середовища у закладах освіти. Зростає кількість закладів освіти, що використовують в освітньому процесі STEM-підходи, у тому числі через участь у хакатонах, фестивалях, вебінарах, педагогічних майстернях, конкурсах і змаганнях.

11:53 20.10.2023

Педагогічні умови формування ціннісних орієнтирів здобувачів освіти: виховний аспект

Під такою назвою 12 жовтня 2023 року відділом виховної роботи та позашкільної освіти ЧОІППО імені К.Д.Ушинського проведено першу частину дводенного обласного педагогічного практикуму у межах Всеукраїнської науково-практичної конференції «Освіта в умовах війни: ціннісно-смислові орієнтири ПЕРЕМОГИ України».

15:44 16.10.2023

День працівників освіти

У першу неділю жовтня Україна відзначає День працівників освіти. Наперекір сьогоднішній надважкій ситуації освітяни продовжують навчати і надихати наших дітей, аби вони боролися за майбутнє України своїми знаннями. Як результат учнівська молодь Бахмаччини має низку освітніх перемог.

08:55 04.10.2023

ОЧНА, ДИСТАНЦІЙНА, ЕКСТЕРНАТ, СІМЕЙНА: БАТЬКИ МОЖУТЬ ОБРАТИ ФОРМУ НАВЧАННЯ

Останнім часом почастішали звернення батьків школярів про те, що школи відмовляють їм у зарахуванні або переведенні дітей на сімейну, екстернатну та дистанційну форми навчання. У звʼязку з цим Міністерство освіти і науки інформує: українські школи забезпечують ці форми навчання, і батьки учнів і учениць мають право обирати будь-яку з них.

14:00 12.09.2023

УЧНІВСТВО ЗА КОРДОНОМ ЗМОЖЕ ДИСТАНЦІЙНО ВИВЧАТИ УКРАЇНСЬКИЙ КОМПОНЕНТ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ — ЗАТВЕРДЖЕНО НАКАЗ

Набув чинності наказ МОН від 21.08.2023 № 1022, що визначає особливості навчання дітей, які виїхали з України через повномасштабне вторгнення російської федерації й здобувають освіту одночасно в школі країни перебування та Україні.

14:04 08.09.2023

ВИЗНАЧЕНО УМОВИ ТА ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2024»

У Міністерстві освіти і науки України визначено умови і порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024», про що йдеться в листі Міністерства від 23.08.2023 № 1/12626-23 «Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024».

09:34 04.09.2023

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ — ДЕНЬ, У ЯКОМУ ЗАКАРБОВАНО ВСЕ: НАША ПОСТІЙНА БОРОТЬБА, НАШІ ПРАГНЕННЯ І ЦІННОСТІ, НАШ ШЛЯХ ЯК ДЕРЖАВИ І СУСПІЛЬСТВА

Щодня Україна виборює право на існування. Щодня ми показуємо світові, які ми сильні, віддані, освічені, винахідливі і незламні. І кожен українець, і кожна українка роблять внесок у цю боротьбу щоденно.

12:28 24.08.2023