Свято Букварика в Красненському НВК

Традиційне шкільне свято – свято Букваря – відбулося у 1 класі Красненського НВК. Це святковий захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком. Не таємниця, що найбільше найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі.

08:10 16.04.2018

Тиницька ЗОШ І-ІІІ ст.: семінар-практикум учителів початкових класів

З метою розвитку педагогічної майстерності вчителя, підвищення його професійної компетентності, підвищення результативності освітнього процесу 4 квітня на базі Тиницької ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся кущовий семінар-практикум вчителів початкових класів з проблеми «Створення ситуацій успіху в освітньому процесі початкової школи».

15:48 04.04.2018

На вершині історичного інтелектуального Олімпу

У Чернігові завершився IV етап ХХІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. У фінальному етапі змагалися 140 учасників, серед яких і учениця  Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Арутюнян Валерія, переможниця ІІ та ІІІ етапів олімпіади.

16:01 02.04.2018

Обласні змагання з фізичної культури (Олімпіада)

27 березня 2018 року на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г.Шевченка проведений обласний етап змагань з фізичної культури (Олімпіада) серед учнів закладів загальної середньої освіти.

10:32 30.03.2018

НАРАДА-СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ ПРЕДМЕТА "ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ"

29 березня 2018 року на базі Бахмацької гімназії відбулася нарада-семінар учителів предмета "Захист Вітчизни" та відповідальних за підготовку шкільних команд до районного етапу гри «Сокіл» («Джура»).

10:00 30.03.2018

Змагання з шахів та шашок серед учнів ЗЗСО І-ІІ ступенів

27 та 29 березня 2017 року в Бахмацькій гімназії та Бахмацькій ЗОШ №1 відбулися районні змагання серед школярів закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з шашок та шахів. Метою змагань було формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів.

08:43 30.03.2018

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: навчаються вчителі початкових класів

У закладах освіти Бахмаччини – канікули. Учні відпочивають, а вчителі початкових класів навчаються. Три дні поспіль з 27 по 29 березня на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІст.№5 проходило підвищення кваліфікації вчителів початкової ланки, які працюватимуть у 1-х класах за новим Державним стандартом початкової загальної освіти  у 2018/2019 навчальному році.

15:59 29.03.2018

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: нарада заступників директорів/директорів

27 березня на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 відбулася нарада  заступників директорів з навчально-виховної роботи, які відповідають за початкову ланку/ директорів закладів освіти  Бахмацького району та Батуринської ОТГ. На нараду були запрошені і вчителі початкових класів, які навчатимуть учнів 1-х класів за новим Державним стандартом початкової школи у 2018/2019 навчальному році. Тематика актуальна і була присвячена Новій Українській Школі (НУШ).

08:40 28.03.2018

Змагання з баскетболу серед дівчат

23 березня 2018 року відбулися змагання з баскетболу серед дівчат ІХ районних спортивних ігор школярів Бахмаччини 2017/2018 навчального року. Змагання проходили по удосконаленій олімпійській системі до двох поразок у спортивних залах Бахмацької ЗОШ №1 та Бахмацької ЗОШ №5.

12:13 26.03.2018