20 ЛЮТОГО – значима дата для всієї Дмитрівської шкільної громади

20 ЛЮТОГО – значима дата для всієї Дмитрівської шкільної громади. У цей день на загальношкільній лінійці Пам’яті учнівський та педагогічний колектив Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. вшанували пам’ять своїх випускників – Героя Небесної Сотні Прохорського Василя, який у віці Христа загинув на Майдані та Олександра Пащенка, що загинув у зоні АТО. Обидва любили Україну понад усе.

10:31 21.02.2018

«Шкільна волейбольна ліга району-2018».

15-16 лютого 2018 року в спортивних залах Бахмацьких ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 та  №1 проведена першість району з волейболу серед команд юнаків  закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  старшого та середнього  віку (2001 року народження і молодші та 2004 року народження і молодші).

08:48 19.02.2018

У Красненському НВК вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Протягом  всієї багатовікової історії нашої Батьківщини народ вище за все цінував вірність Вітчизні, мужність і відвагу Героїв,  які боролися за торжество добра і справедливості. Сьогодні ми зібралися на загальношкільній лінійці «Забули б люди назавжди всі війни, але героїв не забути».  На столику викладка літератури «Ти вічний біль Афганістан…», на якій фотографії загиблих воїнів афганців, квіти, свічки.

16:25 15.02.2018

У Бахмацькій гімназії масляну святкували

Масляна  є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Це смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту.

16:23 15.02.2018

У Бахмацькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбувся інформаційно-просвітницький захід «Ціна чужої війни»

На виконання Плану заходів з  відзначення в районі у 2018 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  у Бахмацькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 проведено інформаційно-просвітницький захід «Ціна чужої війни».

14:20 14.02.2018

Тиждень  географії у Красненському НВК

Географія - одна з найцікавіших наук, саме тому тиждень географії у Красненському НВК проходить завжди яскраво і змістовно. Учитель географії - Наталія Третяк творчо підходить до його підготовки, готує для учнів цікаві заходи.

11:12 14.02.2018

Наші науковці на обласному етапі МАН

З 29 січня по 11 лютого проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

09:04 14.02.2018

ДПА ПІСЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ ЛИШЕ З 2 ПРЕДМЕТІВ, А ДАТИ ВИПУСКНИХ ВЕЧОРІВ ТА ОСТАННІХ ДЗВОНИКІВ ВИЗНАЧАЄ ШКОЛА САМОСТІЙНО

Державна підсумкова атестація після четвертого класу цього року проходитиме лише з двох предметів, матиме виключно моніторинговий характер, а завдання ДПА для дітей укладатимуть самі вчителі.

14:48 07.02.2018