Відбулося розширене засідання колегії відділу освіти

29 листопада начальник відділу освіти Лариса Журба провела розширене засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації, в якому взяли участь директори закладів освіти, гімназії, БДЮТ, ДЮСШ, завідувачі закладів дошкільної освіти, працівники відділу освіти та районного методичного кабінету.

16:22 05.12.2017

Обмін практичним досвідом роботи дошкільників

5 грудня 2017 року на базі  Бахмацького закладу дошкільної освіти  (ясла-садок) №4 «Теремок» відбувся районний семінар-практикум для керівників закладів дошкільної освіти та вихователів середніх груп з теми «Забезпечення максимального використання виховного потенціалу педагогів і родини у формуванні всебічно-розвиненої особистості дитини».

16:04 05.12.2017

ЗМАГАННЯ З ТЕНІСУ НАСТІЛЬНОГО СЕРЕД ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ

02 грудня 2017 року відбулися змагання з тенісу настільного ІХ районних спортивних ігор школярів Бахмаччини 2017/2018 навчального року серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Змагання проходили на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 в яких взяли участь 19 команд. Головним суддею змагань був Марченко С.В., учитель фізичної культури Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, секретарями – Татаренко І.В. та Марченко С.А., вчителі цієї ж школи.

09:41 05.12.2017

Завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

02 грудня  на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 відбулися районні олімпіади з економіки та астрономії серед учнів 10-11 класів. Дані предмети вивчаються незначною кількістю учнів (загалом астрономія та економіка викладаються в 16 закладах освіти району), тож учасників олімпіад було небагато: з економіки -  9, з астрономії -  7.

11:42 04.12.2017

Психолого-педагогічний семінар для класних керівників  у Григорівській ЗОШ

30 листопада 2017 року на базі Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся психолого-педагогічний семінар для класних керівників «Дисципліна на уроці: проблеми та методи їх вирішення». Семінар пройшов у жвавому обговоренні питань стосовно  методів і прийомів виховання підростаючого покоління.

10:49 04.12.2017

Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. №5: 100 днів у школі 1-в клас

Зовсім недавно прозвучав Перший дзвінок для першокласників, але вже пройшли місяці напруженої та насиченої праці. Закінчився період адаптації маленьких школярів, триває період становлення дитячого колективу. Настав час показати рівень сформованості навичок, умінь, бажання вчитися. Для учнів 1 – В  класу та їх батьків класоводом Наталією Марченко  було проведено перше шкільне свято  «100 днів у школі».

15:55 01.12.2017

1 грудня - Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими: Пісківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Близько 65% ВІЛ-інфікованих в Україні – це молоді люди віком 15 – 29 років. Молодь в епіцентрі епідемії. Заклади загальної середньої освіти є ідеальним середовищем для впровадження профілактичних програм, зокрема й програм профілактики ВІЛ-інфекції та СНІДу. Так, у 9 закладах Бахмаччини для 93 учнів 8 – 11 класів впроваджується курс за вибором «Захисти себе від ВІЛ». Учні 4 – 9 класів вивчають цю тему в рамках предмету основи здоров’я. У 1 – 9 класах впроваджується проект «Вчимося жити разом». Відбувся районний етап обласного заочного конкурсу «СТОП СНІД – 2017». 27  робіт учнів закладів освіти та гуртківців Бахмацького районного будинку дитячої та юнацької творчості, а саме плакати, світлини, флаєри, анімаційний ролик, представляли дитяче бачення попередження ВІЛ/СНІДу. 10 найкращих робіт надіслано на обласний етап.

15:06 01.12.2017

До вершин педагогічної майстерності

Педагогічні працівники закладів дошкільної освіти Бахмацького району продовжують удосконалювати свою майстерність, беручи участь у різних фахових фестивалях  та конкурсах.

14:58 01.12.2017

Відбувся районний семінар-практикум вчителів початкових класів

Актуальну проблему сьогодення «Формування ключових компетентностей молодших школярів через дидактичну гру» розглянули  вчителі початкових класів 15 закладів загальної середньої освіти району на районному семінарі-практикумі. Він  відбувся 30 листопада 2017 року на базі Бахмацької гімназії.

11:36 01.12.2017