Навчаючи інших, ми навчаємося самі…

Самоосвіта – безперервна діяльність педагога, спрямована на розширення й поглиблення знань та умінь, підвищення рівня фахової підготовки.

09:45 28.11.2017

Конкурс знавців рідної мови

У листопаді відбувся   вже  ХVІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, метою якого є піднесення престижу українського слова серед учнівської молоді, виховання пошани до культури та духовних надбань нашого народу. У цьому масштабному й престижному мовному марафоні, започаткованому ще в 2000 році Лігою українських меценатів, за весь час його існування взяли участь більше 5 мільйонів школярів та студентів із 30 країн світу. Цьогоріч   учасниками І (шкільного) етапу, який стартував 9 листопада, у День української писемності, стали понад 1000 учнів закладів загальної середньої освіти району.

16:23 27.11.2017

Підсумки проведення олімпіади з екології

25 листопада 2017 року в Бахмацькій гімназії  відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. В інтелектуальних змаганнях узяли участь 15 учнів 10-11 класів із 12 загальноосвітніх навчальних закладів району. Завдання олімпіади та критерії оцінювання  були розроблені Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського відповідно до стандартів IV етапу Всеукраїнської олімпіади.

15:50 27.11.2017

Відбувся районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

26 листопада на базі Бахмацької гімназії відбувся районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, участь у якій узяли 56 учнів 8-11 класів із 25 закладів загальної середньої освіти району та Батуринської ОТГ.

12:02 27.11.2017

Змагання з тенісу настільного серед ЗЗСО І-ІІ ступенів

25 листопада 2017 року відбулися змагання з тенісу настільного ІХ районних спортивних ігор школярів Бахмаччини 2017/2018 н.р. серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів. Змагання проходили в спортивному залі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5.

09:03 27.11.2017

Виставка композицій «Запали свічку пам’яті»   у Бахмацькій ЗОШ  I-III ст. № 5

Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. 85 років тому наш український народ пережив катастрофу, яка могла зупинити життя всієї нації. Голодомор приніс не лише смерть, він посіяв серед людей страх. Тільки правда про геноцид українського народу і пам'ять про полеглих здатна звільнити нас від мороку минулого. Цій трагічній сторінці нашої історії була присвячена виставка композицій «Запали свічку пам’яті»   у Бахмацькій ЗОШ  I-III ст. № 5.

14:33 24.11.2017

Українська родина – душі берегиня

23 листопада 2017 року  в Бахмацькому дошкільному закладі №1 «Рукавичка» відбувся родинний міст «Українська родина – душі берегиня», який присвячено співпраці дошкільного закладу і родини. Більше ніж півсотні мам і татусів, бабусь і дідусів представляло велику садочкову сім'ю.  Звучали зворушливі вірші та пісні про любов до батьків. Задушевно, по-материнськи тепло пронизані танцювальні композиції «Віночок», «Рушничок» у виконанні мам, татусів і дітей. Ігри, жарти, таночки, гуморески додали святу неповторний український колорит.

16:36 23.11.2017

В Бахмацькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 відбулися урочисті заходи

21 листопада в Україні відзначали День Гідності та Свободи. Це день, коли вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, котрі виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини.

08:30 22.11.2017

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ В КУРІНСЬКОМУ НВК

З метою вшанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору,  прищеплювання любові до Батьківщини, збереження об’єктивної інформаціі про доленосні події в Україні початку ХХІ століття у Курінському НВК  20 листопада відбулася загальношкільна лінійка «У полум’ї  свічі – пам'ять  про безневинні жертви».

16:18 21.11.2017