«Початкова школа – 2017»: новини зі шкіл: Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Чарівна книжкова країна  Бахмацької ЗОШ I - III ст. № 1 радо запросила до себе  учнів початкової школи. Свято розпочали четвертокласники. Вони наголосили,що книга, дійсно, наша подруга, порадниця, помічниця, вчителька, рятівниця. Про книжкове багатство і цінність книг ми дізналися з приказок, прислів’їв (класовод Людмила Іващенко)

14:38 20.10.2017

Свято осені в Григорівському ДНЗ "Сонечко"

19 жовтня у Григорівському ДНЗ "Сонечко" було проведене свято осені "В українській хаті з Осінню на святі". Були запрошені батьки вихованців. Діти декламували вірші, співали пісні, танцювали, брали активну участь у  різноманітних іграх та конкурсах. Усі вихованці та їх батьки отримали  задоволення від участі в святі.

11:08 20.10.2017

«Початкова школа – 2017»: новини зі шкіл: Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5

Книга – це найбільше відкриття людства. Щоб чогось досягти в житті, потрібно бути грамотною, професійно підготовленою, духовно багатою людиною. З метою прищеплення учням любові до книжки, дбайливого ставлення до неї, виховання потреби в читанні у загальноосвітніх навчальних закладах району 17 – 20 жовтня проходить тематичний  тиждень «Початкова школа – 2017»  під гаслом «Ця чарівна книжкова країна».

11:03 18.10.2017

І-й етап «Адреналіну 2017-2018»  стартував

Уже 8-й рік Чернігівська обласна федерація спортивного туризму проводить Відкритий кубок Чернігівської області з пішохідного туризму «Адреналін», у якому беруть участь команди з різних районів нашої області, а також Київської, Сумської, Полтавської, Миколаївської.

16:17 17.10.2017

Заходи до 500-річчя Реформації

Загальноосвітні навчальні заклади Бахмаччини долучилися до заходів у рамках відзначення в Україні 500-річчя Реформації, які відбуваються з метою  ширшого інформування учнівської молоді про  розвиток релігійної, культурної і соціальної сфери України, вияву поваги до  ролі в українській історії та становленні незалежної держави протестантських церков і релігійних організацій, збереження та популяризації визначних вітчизняних пам'яток духовної культури.

15:32 17.10.2017

Впровадження Всеукраїнського проекту «САМБО у кожний навчальний заклад

З метою розвитку освіти в Україні, формування у вчителів ключових компетентностей і застосування сучасних методик у навчальній та виховній діяльності, а також залучення до здорового способу життя учнів через уведення у процес фізичного виховання «САМБО» запроваджується Всеукраїнський проект «САМБО у кожний навчальний заклад»

09:47 17.10.2017

День захисника України

Педагогічні колективи та учні 10 - 11 класів Бахмацьких ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, 4, 5 та Бахмацької гімназії взяли участь в урочистостях, що відбулися 14 жовтня у районному Будинку культури з нагоди відзначення Дня захисника України.

16:12 13.10.2017

День українського козацтва  та захисника України у Варварівському НВК

Напередодні світлого Дня Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо національне свято – День українського козацтва  та захисника України.  З цієї нагоди у Варварівському НВК 13 жовтня 2017 року відбулося свято „Козацькому роду – нема переводу”.

15:55 13.10.2017