Оголошення

Запрошуємо педагогічних працівників загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів району взяти участь у районному урочистому заході та святковому концерті з нагоди відзначення Дня працівника освіти,  який відбудеться  29  вересня о 13 год.00 хв. у районному Будинку культури.

08:40 26.09.2017

«Всеукраїнський День Дошкілля»

У Фастовецькому НВК  в  дошкільній групі «Сонечко»   25 вересня  було проведене святкове заняття «Ми маленькі дошкільнята - Україна наша мати». Були запрошені батьки. Діти читали вірші напам'ять, співали пісні, виготовляли колективну аплікацію «Ми маленькі сонечка», розфарбували малюнок на асфальті «Діти хочуть в мирі жити». Усі вихованці отримали різнокольорові повітряні кульки і чудовий настрій.

16:13 25.09.2017

Осінній ярмарок у гімназії

Розмаїття осінніх дарів – овочів і фруктів, вирощених власноруч, а ще смачності кулінарської майстерності – торти, пироги, тістечка в асортименті були представлені на шкільному ярмарку в Бахмацькій гімназії. Жарти і сміх лунали звідусіль, гості, батьки та учні раділи, веселилися, купували солодощі.

15:56 22.09.2017

ЗНО-2018: реєстрація триватиме з 6 лютого до 19 березня, а тестування відбудуться з 22 травня до 23 червня

2018 року реєстрація на ЗНО триватиме з 6 лютого до 19 березня. Це передбачено Календарним планом підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році, затвердженого наказом МОН.

10:53 22.09.2017

Смачний благодійний ярмарок відбувся у Бахмацькій школі № 5

Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як завжди проходить шкільний ярмарок у Бахмацькій загальноосвітній школі № 5, на який цьогоріч завітала в. о. голови райдержадміністрації Галина Рибальченко.

10:44 21.09.2017

41-й міжнародний конкурс "50 слів"

Здобування знань важливе для кожної людини. Але в ХХІ-му столітті найбільшою цінністю є ІНФОРМАЦІЯ. Тому наріжним каменем для успіху в сучасному житті є ВМІННЯ САМОСТІЙНО ВІДШУКОВУВАТИ ЇЇ ТА АНАЛІЗУВАТИ. Тож і ми вже в сорок перше закликаємо Вас "тримати ніс за вітром". Тож:

08:41 18.09.2017

Розпочалися осінні шкільні ярмарки

Пиріжки, рогалики, тістечка, пампушки, деруни, вареники та інші страви національної кухні продавали на благодійному ярмарку 15 вересня в Бахмацькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

16:49 15.09.2017

Всеукраїнський конкурс учнівських есе з прав людини

Українська Гельсінська Спілка з прав людини, в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та за сприяння Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, оголошує: Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності» та Всеукраїнський конкурс навчально-методичних розробок з прав людини(уроків та виховних заходів).

15:35 15.09.2017

Всеукраїнський освітній форум «Успішний 11-класник»

22 жовтня 2017 року в Києві відбудеться Всеукраїнський освітній форум «Успішний 11-класник» від освітньої компанії ZNOUA.       Якщо ви мрієте про вступ до одного з найкращих вищих навчальних закладів, але вагаєтесь, яку спеціальність обрати, чи просто хочете дізнатись, як правильно спланувати наступні 5 років свого життя, цей форум – для вас.

13:29 14.09.2017