Конкурс «Учитель року – 2018»

Повідомляємо, що відповідно до листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 20.10.2017 № 21.1/10-2306 «Про продовження періоду реєстрації учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» період реєстрації учасників, визначений Умовами та порядком проведення третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» (лист Міністерства освіти і науки від 19.09.2017 № 1/9-508), продовжено до 30 жовтня 2017 року включно.

15:21 23.10.2017

«Початкова школа-2017»: новини зі шкіл: Кропивненський НВК

У Кропивненському НВК завершився тематичний тиждень «Початкова школа-2017», який  відбувся під гаслом «Ця чарівна книжкова країна». Діти знову і знову переконувались, що книга – надійний товариш, порадник, помічник, який завжди прийде на допомогу.

11:28 23.10.2017

Змагання з міні футболу

Відкриття ІХ районних спортивних ігор школярів Бахмаччини 2017/2018 навчального року відбулося з проведення змагань з міні футболу. Проводилися вони на стадіоні ФСТ «Колос». Великий внесок в підготовку полів до змагань надав технічний персонал Бахмацької ЗОШ №1 та Бахмацької ДЮСШ на чолі з директорами Комаром О.В. та Сипливим В.А.

09:38 23.10.2017

«Початкова школа – 2017»: новини зі шкіл: Курінська ЗОШ І-ІІ ст.

У рамках тижня початкової школи під назвою «Ця чарівна книжкова країна» у Курінській ЗОШ І-ІІ ст. у четвер, 19 жовтня, учні відвідали сільську бібліотеку. Їх привітно зустріла бібліотекар Галина Діденко. Вона в цікавій формі розповіла про функції цих закладів у нашій державі, ознайомила з дитячою літературою. Діти попрацювали в читальному залі, а далі провели вікторину на тему «Мої улюблені казкові герої». Були визначені переможці. Це Артем Видиш і Дар’я Сиплива.

09:01 23.10.2017

Європейський тиждень місцевої демократії в Кропивненському НВК

У рамках всеукраїнського Європейський тиждень місцевої демократії учні закладу мали змогу ознайомитись із роботою  органів місцевого самоврядування,  розвитком демократії в Україні та країнах Європи, розширити уявлення про історію й культуру європейських держав  під час загальношкільної лінійки «Система місцевого самоврядування – запорука демократичного розвитку держави»;  книжкової виставки «Україна - це Європа», правового лекторію «Демократія важлива не лише сама по собі», конкурсу малюнків «Ми малюємо Європу» та уявної подорожі «Мандруємо Європою».

16:36 20.10.2017

Пані Осінь завітала, листячко подарувала

У Фастовецькому навчально-виховному комплексі в  дошкільній групі «Сонечко»   20 жовтня  було проведене святкове заняття «Пані Осінь завітала, листячко подарувала». Були запрошені батьки. Діти читали вірші напам'ять, співали пісні про осінь, виконували танок,  виготовляли колективну аплікацію «Осінні барви» та малювали малюнки на асфальті. Усі вихованці отримали різнокольорові листочки і чудовий настрій.

16:05 20.10.2017

«Початкова школа - 2017»: новини зі шкіл: Красненський НВК

Із 17 по 20 жовтня 2017 р. у Красненському НВК був проведений тиждень початкових класів «Ця чарівна книжкова країна». Відкрився тиждень з урочистої лінійки, на якій діти ознайомилися з планом проведення. Була проведена виставка дитячої літератури, конкурс прислів’їв та приказок про книги. Діти ознайомилися із висловами про значення книги у житті людини.

15:59 20.10.2017

«Початкова школа – 2017»: новини зі шкіл: Пісківська ЗОШ І-ІІІ ст.»

У Пісківській ЗОШ Ι – ΙΙΙ ст. стало вже доброю традицією щорічно проводити тематичні тижні. Цьогоріч учні початкової школи та вчителі початкових класів організували тематичний тиждень «Початкова школа – 2017», який проходив з 17 по 20 жовтня. У цей період класи початкової школи були схожі на вулики, де плідно та згуртовано  працювали вчителі, учні та батьки.  Девіз тижня: «Як краплин у Дніпрі, як зірок угорі, як листя на гіллі – стільки книг  на землі!».

15:51 20.10.2017

500-річчя Реформації

Відповідно до обласного Плану заходів відзначення в Україні 500-річчя Реформації  в Бахмацької гімназії проведено тематичні бесіди та години спілкування з метою ознайомлення гімназистів із реформаційними процесами  в країнах Європи, утворенням нових релігійних течій та їхнім впливом на формування суспільної думки в світі.

15:41 20.10.2017