Відбулося чергове засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти

01 листопада відбулося чергове засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Бахмацької райдержадміністрації, на якому розглядалися актуальні питання атестації педагогічних працівників закладів  освіти району. Голова комісії Журба Л.М. зосередила увагу присутніх на  загальних вимогах до атестації педагогів як системи заходів, спрямованих на стимулювання підвищення їх професійної компетентності, підкреслила необхідність дотримання вимог діючого  Типового положення про атестацію педагогічних працівників.

12:34 03.11.2017

Міжнародний конкурс дитячого малюнку «Дружать діти на планеті»

До Міністерства освіти і науки звернулось Посольство України в Республіці Білорусь с проханням поширити інформацію про проведення Міжнародного конкурсу дитячого малюнку «Дружать діти на планеті», який відбудеться в січні-березні 2018 року у м. Мінськ (Республіка Білорусь).

14:39 31.10.2017

27 жовтня  в Пісківському  ДНЗ «Сонечко» відбулась цікава «Осіння казочка»

Діти декламували вірші про осінь, співали пісень, кружляли в осінньому таночку з листочками. Цікаве дійство відбулося на «городі». «Діти – овочі» були справжніми артистами і дуже вміло це продемонстрували.

09:37 31.10.2017

Обласний Чемпіонат з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!»

З метою популяризації інтелектуальних ігор як засобу виховання й організації дозвілля школярів, поглиблення знань у різних сферах науки, техніки й культури, підтримки обдарованої молоді 28 жовтня команда юних інтелектуалів «Шанс» Бахмацької гімназії у складі: одинадцятикласників Шекули Анастасії (капітан команди), Божка Іллі, Калєнченка Ярослава, Колесник Мирослави та десятикласниці Оніщенко Діани,  стала учасником обласного Чемпіонату з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!» серед школярів Чернігівської області.

14:28 30.10.2017

Нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів району

27 жовтня 2017 року  на базі Бахмацького ДНЗ №1 «Рукавичка» відбулася нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів району. У ході засідання висвітлювались теми щодо нагальних питань дошкілля району.

11:16 30.10.2017

IX Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Протягом жовтня 2017 року – січня 2018 року  проводиться щорічний дев’ятий Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття», метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

09:24 30.10.2017

Впроваджуємо проект «Вчимося жити разом»

26 жовтня 2017 року на базі Бахмацької гімназії відбулася нарада-семінар вчителів основ здоров’я закладів освіти району з питань впровадження проекту «Вчимося жити разом».

16:34 26.10.2017

Обласна патріотично-виховна програма «Війна, якої немає!»

До обласної патріотично-виховної програми «Війна, якої немає!» долучились учні Бахмацьких ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 та гімназії, активні учасники всіх районних заходів національно-патріотичного спрямування. Метою програми є привернення уваги молоді до війни, яка відбувається на Сході країни та вшанування героїв нашого часу, які загинули в боротьбі за територіальну цілісність країни.

09:05 26.10.2017

Грантові програми

З метою виявлення та реалізації особистісних можливостей учасників навчально-виховного процесу надаємо інформацію щодо грантових програм:

10:09 24.10.2017

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Відповідно до листа Департаменту інноваційної діяльності та трансферу технологій Міністерства освіти І науки України від 06.10.2017 року №19-174 проведення наступного Всеукраїнського фестивалю інновацій планується в травні 2018 року, у якому зможуть взяти участь та заявити про свої науково-технічні здобутки як студенти і викладачі вищих навчальних закладів, так і працівники інших наукових установ державної форми власності, а також представники шкіл, ліцеїв, гімназій, професійно-технічні навчальних закладів.

16:11 23.10.2017