Тиждень національно-патріотичного виховання у Митченківському НВК

На сучасному етапі українського державотворення надзвичайно актуальною є проблема виховання у молодого покоління патріотичних почуттів, активної громадянської позиції, сприяння усвідомленню учнями свого громадянського обов’язку на основі національних і загальнолюдських духовних цінностей.

15:15 26.02.2018

День вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні у Бахмацькій ЗОШ I-III ст. № 5

Історія України… Це постійна боротьба за утвердження народності і нації, розбудови соборної незалежної демократичної держави. Мужніми борцями за вільне життя в Україні були не тільки наші предки,  а є й нинішнє покоління, яке також ввійде в історію.

15:19 23.02.2018

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: навчаються початківці Бахмаччини

Початкова ланка впевнено та послідовно наближається до роботи в умовах Нової Української Школи (НУШ). 21 лютого уряд ухвалив новий держстандарт початкової загальної освіти, за яким учні 1-го класу  розпочинають навчатися з 1 вересня 2018 року.

15:50 22.02.2018

НОВОРІЧНЕ СВЯТО ЗА КИТАЙСЬКИМ КАЛЕНДАРЕМ

16 лютого, коли за китайським календарем настає Новий Рік, у Бахмацькій ЗОШ І-ІІІ ст. №5 учні 4-А класу разом зі своїм учителем Тетяною Приходько провели показову виховну годину «Святкування Нового року у різних країнах світу».

14:32 22.02.2018

Масляна запрошує у гості

Приходьте, розімніться, гості! Масляна запрошує у гості. Сюди скоріш. Немає свята нашого веселіш. День забав і частування, сміху, жартів та змагання.

16:54 21.02.2018

Тиждень англійської мови у Пісківській ЗОШ І-ІІІ ст.

З 12.02 по 16.02  2018 р.в Пісківській ЗОШ І-ІІІ ст. був проведений тиждень англійської мови, який сприяв формуванню пізнавальних і загально лінгвістичних інтересів, підвищення рівня володіння англійською мовою, розвиткові творчої активності учнів. У процесі спілкування учні школи отримали додаткову інформацію про сфери застосування англійської мови та з користю провели свій вільний час.

16:38 21.02.2018