Легкоатлетичні змагання школярів Бахмаччини

Підсумком ІХ районних спортивних ігор школярів Бахмаччини 2017/2018 навчального року були змагання з легкої атлетики. Вони відбулися 11 травня 2018 року на стадіоні ФСТ «Колос» м. Бахмач.

10:20 14.05.2018

Відбувся І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

У час, коли український народ безстрашно відстоює незалежність і цілісність рідної держави на Сході України, важливим завданням усіх дорослих і юних громадян є плекання патріотичних почуттів, національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції.

16:09 04.05.2018

Вшануваннях героїв Холодного Яру

50 учнів закладів загальної середньої освіти Бахмаччини 28 та 29 квітня взяли участь у Всеукраїнських вшануваннях героїв Холодного Яру, присвячених 250-літтю Коліївщини та 100-літтю Української революціїі на території сіл Медведівка та Мельники, що на Черкащині. Поїздка була організована у рамках виконання Програми національно-патріотичного виховання відділом освіти райдержадміністрації спільно з громадськими організаціями "БРАТСТВО АТО" та "Вогонь відродження". Супровід учнів забезпечили Олексій Білич, Михайло Виноградов, Денис Сергієнко, Віктор Білоштан.

10:50 03.05.2018

Семінар-практикум за участі педагогів – дошкільників району «Фінансово-економічну освіту упевнено й цікаво даємо дітям».

Нині постало питання про те, що сучасна людина має бути всебічно розвиненою. Тому проблема економічного виховання актуальна вже в дошкільному віці, оскільки дитина з малих років стикається з такими економічними категоріями, як гроші, речі, праця, вартість.

09:28 02.05.2018

Навчально-польові заняття з учнями 11-х класів

З метою закріплення знань, умінь та навичок, одержаних на уроках предмета «Захист Вітчизни» за 10-11 клас, 25-27 квітня 2018 року були проведені навчально-польові заняття з юнаками та дівчатами 11 класів на навчально-матеріальній базі загальноосвітніх навчальних закладів.

17:00 27.04.2018

Запрошуємо учнів ЗЗСО району до участі  у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Я маю право»

Головне територіальне управління юстиції в Чернігівській області повідомляє, що з метою розвитку морально-етичних якостей дітей, формування у дітей та підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини, розвинення морально-етичних якостей дітей, соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації, творчого розвитку та з нагоди Дня захисту дітей Координаційною радою молодих юристів при Міністерстві юстиції України проводиться Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право».

12:13 25.04.2018

Підсумки участі команди району у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 н.р.

Від 10 січня до 10 лютого 2018 року в м. Чернігові було проведено III (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. В обласному етапі олімпіад узяло участь 54 учасники з нашого району.

11:40 24.04.2018

За чисте довкілля

Напередодні Дня Довкілля працівники відділу освіти долучились до щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою та озеленення «За чисте довкілля».

16:39 20.04.2018

Тренінг  по проекту «Навчання вихователів закладів дошкільної освіти  за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку».

З метою забезпечення реалізації завдань наступності  між  дошкільною  і початковою  освітою в умовах Нової української школи, збагачення шляхів підвищення якості дошкільної освіти дітей старшого дошкільного віку на базі Бахмацького закладу дошкільної освіти №1 «Рукавичка» 19.04.2018 року був проведений тренінг  по проекту «Навчання вихователів закладів дошкільної освіти  за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку».

10:30 20.04.2018