Відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

Фестиваль дружин юних пожежних – рух, витоки якого беруть початок ще в середині минулого століття. Новий поштовх цей рух отримав у перші роки незалежності України, коли щороку кожної осені почав проводитися Всеукраїнський фестиваль. Головною його метою є навчання правилам безпечної поведінки в сучасному середовищі, розвиток у молоді особистих творчих здібностей, а також формування у молодого покоління поваги до складної, відповідальної та водночас благородної професії – рятувальник.

15:57 19.04.2018

Інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?"

Розумники і розумниці змагались у інтелектуальній грі "Що? Де? Коли?" 06 квітня на Бахмаччині. За результатами Гри І місце виборола Бахмацька ЗОШ №5, ІІ -Бахмацька гімназія, ІІІ - Бахмацька ЗОШ №2, ІV - Бахмацька ЗОШ №4, V - Курінський НВК, VІ - Бахмацька ЗОШ №1, VІІ - Григорівська ЗОШ, VІІІ - Тиницька ЗОШ.

08:44 18.04.2018

Літні мовні табори: GoCamp-17 продовження в GoCamp-18…

Літо 217 року було незабутнім для вчителів англійської мови та учнів Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, адже перемога у найбільшій волонтерській програмі у Східній Європі  GoCamp-2017 принесла неоціненний досвід. Волонтерка з Філіппін, Еверлін Лебор Сабандон, співпрацювала протягом трьох тижнів з учителями та заохочувала школярів вивчати англійську мову. GoCamp — це новий формат пришкільних мовних таборів з поглибленим вивченням англійської (або іншої іноземної ) мови із залученням іноземного волонтера.

11:45 16.04.2018

Фізкультурно-патріотичний фестиваль "Козацький гарт - 2018"

13 квітня 2018 року на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 проведено фестиваль школярів «Козацький гарт» у залік ІХ районних спортивних ігор школярів Бахмаччини 2017/2018 навчального року. У змаганнях взяли участь 10 команд закладів загальної середньої освіти.

08:31 16.04.2018

Свято Букварика в Красненському НВК

Традиційне шкільне свято – свято Букваря – відбулося у 1 класі Красненського НВК. Це святковий захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком. Не таємниця, що найбільше найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі.

08:10 16.04.2018

Тиницька ЗОШ І-ІІІ ст.: семінар-практикум учителів початкових класів

З метою розвитку педагогічної майстерності вчителя, підвищення його професійної компетентності, підвищення результативності освітнього процесу 4 квітня на базі Тиницької ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся кущовий семінар-практикум вчителів початкових класів з проблеми «Створення ситуацій успіху в освітньому процесі початкової школи».

15:48 04.04.2018

На вершині історичного інтелектуального Олімпу

У Чернігові завершився IV етап ХХІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. У фінальному етапі змагалися 140 учасників, серед яких і учениця  Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Арутюнян Валерія, переможниця ІІ та ІІІ етапів олімпіади.

16:01 02.04.2018

Обласні змагання з фізичної культури (Олімпіада)

27 березня 2018 року на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г.Шевченка проведений обласний етап змагань з фізичної культури (Олімпіада) серед учнів закладів загальної середньої освіти.

10:32 30.03.2018

НАРАДА-СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ ПРЕДМЕТА "ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ"

29 березня 2018 року на базі Бахмацької гімназії відбулася нарада-семінар учителів предмета "Захист Вітчизни" та відповідальних за підготовку шкільних команд до районного етапу гри «Сокіл» («Джура»).

10:00 30.03.2018

Змагання з шахів та шашок серед учнів ЗЗСО І-ІІ ступенів

27 та 29 березня 2017 року в Бахмацькій гімназії та Бахмацькій ЗОШ №1 відбулися районні змагання серед школярів закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з шашок та шахів. Метою змагань було формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів.

08:43 30.03.2018