НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: навчаються вчителі початкових класів

У закладах освіти Бахмаччини – канікули. Учні відпочивають, а вчителі початкових класів навчаються. Три дні поспіль з 27 по 29 березня на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІст.№5 проходило підвищення кваліфікації вчителів початкової ланки, які працюватимуть у 1-х класах за новим Державним стандартом початкової загальної освіти  у 2018/2019 навчальному році.

15:59 29.03.2018

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: нарада заступників директорів/директорів

27 березня на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 відбулася нарада  заступників директорів з навчально-виховної роботи, які відповідають за початкову ланку/ директорів закладів освіти  Бахмацького району та Батуринської ОТГ. На нараду були запрошені і вчителі початкових класів, які навчатимуть учнів 1-х класів за новим Державним стандартом початкової школи у 2018/2019 навчальному році. Тематика актуальна і була присвячена Новій Українській Школі (НУШ).

08:40 28.03.2018

Змагання з баскетболу серед дівчат

23 березня 2018 року відбулися змагання з баскетболу серед дівчат ІХ районних спортивних ігор школярів Бахмаччини 2017/2018 навчального року. Змагання проходили по удосконаленій олімпійській системі до двох поразок у спортивних залах Бахмацької ЗОШ №1 та Бахмацької ЗОШ №5.

12:13 26.03.2018

Заняття методичної студії вчителів історії на базі Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Правильно організоване шкільне краєзнавство є ефективним педагогічним і методичним засобом виховання та навчання учнів. Практика безпосереднього вивчення рідного краю з метою його пізнання, збереження й перетворення досягається шляхом організації краєзнавчих досліджень, екскурсійно-туристичної роботи та різних форм пізнавально-пошукової активності дітей.

16:52 23.03.2018

Конкурс дитячої та юнацької творчості „Усі ми діти твої, Україно!”

Увага! Запрошуємо всіх бажаючих на районний Конкурс дитячої та юнацької творчості „Усі ми діти твої, Україно!” у номінації „вокальне мистецтво (патріотична пісня)”, який відбудеться 25 березня на базі районного Будинку культури.

08:36 23.03.2018

Відбувся майстер-клас для вчителів української мови, літератури та географії

22 березня на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 відбулося чергове заняття майстер-класу для вчителів української мови й літератури та географії на тему «Компаративний підхід до навчання як складова формування національної свідомості учнів».

16:04 22.03.2018

Щорічний конкурс «РОЗУМ_FEST»

Учні Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 взяли участь щорічному конкурсі «РОЗУМ_FEST». Нагородження учасників проходило в палаці Кирила Розумовського. Конкурс проводився у 2 номінаціях «Слово» та «Пластичне мистецтво». Учні подали 26 робіт - проза, поезія, 3D листівки, техніка пейп-арту, випалювання, живопис, графіка! Бахмацьку №5 представили - Аліна Бурдюг (8 клас), Анастасія Заплесвічко (9 клас), Олена Проценко (10 клас). Всі учасники отримав подарунки на згадку про участь у конкурсі.

15:32 22.03.2018

СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ОСНОВ ЗДОРОВ’Я

21 березня на базі Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. зібралися вчителі основ здоров’я 11 закладів освіти району. З вітальними словами до присутніх звернулися директор Наталія Гайдай, завуч Віра Пальчиківська.

09:46 22.03.2018

Змагання із баскетболу серед юнаків

16 березня 2018 року в спортивних залах Бахмацької ЗОШ №1 та Бахмацької ЗОШ №5 проведені змагання з баскетболу в залік ІХ районних спортивних ігор школярів Бахмаччини серед команд юнаків.

13:12 19.03.2018