НОВИНИ

У Бахмацькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбувся інформаційно-просвітницький захід «Ціна чужої війни»

На виконання Плану заходів з  відзначення в районі у 2018 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  у Бахмацькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 проведено інформаційно-просвітницький захід «Ціна чужої війни».

14:20 14.02.2018

Тиждень  географії у Красненському НВК

Географія - одна з найцікавіших наук, саме тому тиждень географії у Красненському НВК проходить завжди яскраво і змістовно. Учитель географії - Наталія Третяк творчо підходить до його підготовки, готує для учнів цікаві заходи.

11:12 14.02.2018

Наші науковці на обласному етапі МАН

З 29 січня по 11 лютого проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

09:04 14.02.2018

ДПА ПІСЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ ЛИШЕ З 2 ПРЕДМЕТІВ, А ДАТИ ВИПУСКНИХ ВЕЧОРІВ ТА ОСТАННІХ ДЗВОНИКІВ ВИЗНАЧАЄ ШКОЛА САМОСТІЙНО

Державна підсумкова атестація після четвертого класу цього року проходитиме лише з двох предметів, матиме виключно моніторинговий характер, а завдання ДПА для дітей укладатимуть самі вчителі.

14:48 07.02.2018

Посадовці відвідали шкільну їдальню

6 лютого голова райдержадміністрації Тетяна Неділько разом з начальником відділу освіти райдержадміністрації Ларисою Журбою відвідали Бахмацьку ЗОШ І-ІІІ ст. № 5.

16:40 06.02.2018

Районний етап «Шкільна волейбольна ліга України»

02 лютого у спортивних залах Бахмацьких ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та №5  відбувся І етап (районний) змагань з волейболу (дівчата) серед команд школярів закладів загальної середньої освіти – Шкільна волейбольна ліга України.

14:16 05.02.2018

Заходи з військово-патріотичного виховання у Бахмацькій гімназії

У рамках гімназійного етапу Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура») - 2018  30 січня в спортивному залі відбулася конкурсна програма «Ми- козаки, ми-гордість України». Рій «Дружні» - 9 клас, рій імені Івана Богуна – 10А , рій «СІЧ» - 10Б та рій «СІЧ» 11 класу змагалися  в інтелектуальних та фізичних конкурсах. Сім етапів потрібно було подолати джурам та берегиням, щоб отримати очікувану перемогу. За  кожен конкурс рій (команда)   мав змогу здобути максимальну кількість балів. В запеклій боротьбі перемогу здобув рій «СІЧ»  10 Б класу.

16:18 01.02.2018

Заходи з національно-патріотичного виховання у Тиницькій ЗОШ І-ІІІ ст.

У Тиницькій ЗОШ І-ІІІ ст. приділяється значна увага національно-патріотичному вихованню дітей та молоді. Нещодавно класний керівник 4 класу Лідія Гриценко провела відкриту виховну годину „Герої нашого села”.

14:46 31.01.2018

Заходи з національно-патріотичного виховання у Рубанській ЗОШ І-ІІІ ст.

«Герої не вмирають!»  - ці вже звичні нам слова об’єднали не зовсім звичні заходи, якими Рубанська ЗОШ відзначила 100-річчя бою під Крутами. 29 січня, разом з усією країною, учні та вчителі вшанували пам’ять полеглих героїв-крутян на загальношкільній лінійці, а потім мали змогу поспілкуватися з учасником АТО, депутатом облради Олег Калиняком Говорили про героїв минулого і сьогодення, звучало поетичне слово – діти слухали, затамувавши подих.

15:32 30.01.2018